depilacja laserowa

Miło nam powiadomić Was o nawiązaniu współpracy z firmą Skin Perfect.

Będzie dostępny w naszej Klinice. Terminy dostępności będziemy ogłaszać na naszym profilu Facebook i stronie internetowej.

KILKA SŁÓW NA TEMAT PALOMAR VECTUS

Laser Vectus to przełomowa technologia amerykańskiej frmy Palomar Medical Technologies. Obecnie najbardziej skuteczny laser do usuwania owłosienia (według opinii klientów) na którym pracują najlepsze kliniki medycy estetycznej w Polsce i na świecie. Laser, który pod względem skuteczności oraz szybkości działania nie ma sobie równych. Zdobył już uznanie wielu zadowolonych klientek, które szybko i co ważne prawie bezboleśnie pozbyły się problemu niechcianego owłosienia na długi, długi czas.

DLACZEGO WARTO GO WYBRAĆ?

Laser Vectus™ to najnowsza i najnowocześniejsza technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia. System został opracowany przez naukowców Harvard University i posiada certyfkat DA, który potwierdza skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych przy użyciu tego lasera. W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową efektywność kliniczną , bezpieczeństwo, odczucia i komfort pacjenta. Zastosowano w nim następujące technologie:

• Urządzenie wyposażone jest w czytnik SkinTel™, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia. W zależności od obszaru zabiegowego można posłużyć się: Skintel posiada certyfkat DA potwierdzający jego skuteczność.

• Technologia Photon RecyclingSM – soczewki lasera zostały wyposażone w system luster, które odbijają wiązkę laserową od skóry, dzięki czemu zabiegi jest bardziej efektywny.

• Technologią Advanced Contact CoolingSM – rozbudowany system chłodzenia lasera minimalizuje odczucie bólu

Długość fali lasera i szerokość pulsu Długość wiązki lasera 810nm jest bardzo skuteczna w usuwaniu włosów, bezbolesna i bezpieczna. Laser Vectus™ pozbawiony jest ostrych szczytów charakteryzujących systemy laserowe wielu konkurencyjnych frm i ma znaczący wpływ na redukcję bólu w trakcie zabiegu.

Photon RecyclingSM To technologia stosująca system luster odzyskujących fotony. Ma ona ogromny wpływ na skuteczność lasera Vectus™. Udowodniono, że czynnik wzmocnienia uzyskiwanego w procesie recyclingu fotonu zależy od stężenia melaniny w naskórku i wynosi około 1 w przypadku najciemniejszych fototypów skóry, a w przypadku jaśniejszych wzmocnienie jest 1,5 – 2 krotne.

Przestrzenny profl wiązki, rozmiar końcówki zabiegowej. Końcówka zabiegowa w głowicy lasera Vectus™ (23mm x 38mm) koaguluje 56% więcej włosów niż mniejsza głowica wiodącej technologii rynkowej (22mm x 35mm). Zastosowana w Vectus™ jednolita wiązki światła na całej powierzchni optycznej wchodzącej w kontakt ze skórą to ogromna przewaga. Umożliwia to koagulację włosów w sposób bardziej jednolity na całym obszarze okienka zabiegowego. Większa jednolitość zmniejsza konieczność nakładania kolejnych okienek, co skutkuje krótszym okresem leczenia.

Advanced Contact CoolingSM Zaawansowany system chłodzenia wraz z końcówką głowicy wykonaną z bardzo solidnego kawałka szafrowego szkła. To rozwiązanie zapewnia komfort zabiegu przy zastosowaniu nawet bardzo wysokich parametrów. Chłodzi skórę przed, w trakcie i po wyrzucie światła.

Bezpieczeństwo Vecuts™, jako jedyny laser na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™ , który automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny