medycyna estetyczna

Proponuję następujące zabiegi medycyny estetycznej

  1. zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego
  2. zastosowanie toksyny botulinowej
  3. wypełnienie kwasem hialuronowym
  4. powiększanie i konturowanie ust
  5. NOWOŚĆ BEZIGŁOWE powiększanie i konturowanie ust Hialuropen

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe, czyli PRP (Plateled Rich Plasma), znane jest przede wszystkim jako sposób na odmłodzenie naszego wyglądu. Inna popularna nazwa to wampirzy lifting (jest ona obecnie znacznie bardziej rozpowszechniona).

Często możemy spotkać się z opinią, że to doskonała alternatywa dla botoksu. To dlatego, że zabieg przynosi znacznie naturalniejsze efekty.

Wampirzy lifting ma na celu poprawę kolorystyki skóry i jej elastyczności. Wykorzystuje się w tym celu osocze bogatopłytkowe. Co bardzo istotne, substancja ta otrzymywana jest z krwi pacjenta. Odwirowuje się ją w specjalnej wirówce.

Osocze bogatopłytkowe to substancja bogata w płytki krwi. I to właśnie ten element decyduje o jego dużej skuteczności. Płytki krwi odpowiadają za regenerację skóry. To one stymulują ją do tworzenia nowych włókien kolagenowych.

Botoks

Botoks (jad kiełbasiany) to tak naprawdę nazwa handlowa toksyny botulinowej – substancji produkowanej przez beztlenowe bakterie Bacillus botulinus.  Wstrzykiwany w niewielkich ilościach w mięśnie nie ma żadnego szkodliwego działania. Przy użyciu botoksu  można zlikwidować:

  • zmarszczki na czole – poprzeczne lub tak zwane lwia (pionowe pomiędzy łukami brwiowymi),
  • kurze łapki,
  • zmarszczki dolnej powieki oka,
  • te nad górną wargą (tzw. zmarszczki palacza),
  • bruksizm

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest składnikiem wielu kremów odmładzających. Jednak najczęściej wykorzystuje się go w gabinetach medycyny estetycznej. W trakcie zabiegów wstrzykuje się w głąb naskórka preparaty zawierające kwas hialuronowy. Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę.

Powiększanie i konturowanie ust

Zabieg wykonywany jest kwasem hialuronowym.

 BEZIGŁOWE powiększanie i konturowanie ust

Pressure Technology – innowacyjna technologia już w moim gabinecie!

BEZIGŁOWE powiększanie ust wypełnianie zmarszczek i nie tylko
Na czym polega?
Kwas hialuronowy jest wprowadzany za pomocą wysokiego ciśnienia poprzez bardzo wąski otwór, bez użycia igły. Umożliwia to urządzenie Hialuropen, którego energia mechaniczna uwalniana jest za pomocą sprężyny i specjalnego tłoku wstrzykiwacza. Cienki strumień substancji przedostaje się przez mikroskopijne otwory do skóry właściwej, bez nakłuwania igłą. Otwór w ampułce/dozowniku ma zaledwie 0,13 mm, czyli jest prawie trzykrotnie mniejszy od najmniejszych igieł insulinowych. Zabieg jest bezbolesny

Przed zabiegiem zapraszam na darmową konsultację.  

Rezerwuj online