zabiegi wyszczuplające

Zapraszamy na zabiegi modelujące sylwetkę. Pomożemy Ci pozbyć się tłuszczu z niezbyt lubianych partii ciała. Widoczny efekt uzyskujemy już po 5 zabiegach, jednak rekomendujemy wykonanie serii 10 zabiegów.

Zabiegi wykonujemy naprzemiennie z użyciem:

1.Fala uderzeniowa

Redukcja tłuszczu

Fala uderzeniowa ma potężną energię, która jest wykorzystywana do stymulowania w warstwie tłuszczu, zwiększając funkcję metaboliczną obszaru. Wolne kwasy tłuszczowe i glicerol są uwalniane z komórek tłuszczowych i przebywają w przestrzeni międzykomórkowej. Następnie naturalne systemy metaboliczne usuwają te odpady z organizmu.

Terapia falami uderzeniowymi w celu zmniejszenia cellulitu


Terapia falą uderzeniową w redukcji cellulitu działa poprzez połączone stymulowanie rozkładu tłuszczu, syntezy kolagenu i drenażu limfatycznego. Stymulowanie tkanek miękkich przy pomocy fali uderzeniowej powoduje rozluźnienie tkanki i poprawia jej ukrwienie. Dodatkowo Stymulowana jest produkcja kolagenu, co wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą. Leczone komórki są następnie przepłukane przez naturalny proces oczyszczania organizmu.

Czym jest cellulit?

Cellulit to dysfunkcja tkanki łącznej i tłuszczowej. Powstaje na skutek nieprawidłowego rozrostu i gromadzenia się tkanki tłuszczowej bezpośrednio pod skórą. Powiększone komórki tłuszczowe uciskają pobliskie naczynia krwionośne i limfatyczne, przez co sprawiają, że mikrokrążenie zostaje upośledzone. W wyniku tego odprowadzanie toksycznych produktów przemiany materii również ulega pogorszeniu.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg jest w zasadzie bezbolesny. Zaleca się minimum 6 serii zabiegów w odstępach ok. 4-7 dniowych . Parametry są ustawiane indywidualnie. Proszę pamiętać o piciu min. 2 litrów dziennie podczas trwania terapii falą uderzeniową na cellulit.

2.Elite Shape (masaż podciśnieniowy + RF + IR)

Innowacyjne połączenie lipoterapii podciśnieniowej, fali radiowej, laseru biostymulacyjnego oraz  samobieżnych rolek, których zadaniem jest emisja fal radiowych już jest dostępne w naszej Klinice

Terapia próżniowa oraz specjalnie zaprojektowane samobieżne rolki emitujące falę radiową (RF)dają możliwość głębokiego działania (5-15mm) w głąb skóry. W tym samym czasie fałd skóry jest zasysany, rolki masują i wysyłają jednocześnie na tą powierzchnię impulsy RF. Zwiększa to radykalnie metabolizm, co przyczynia się do zmniejszenia komórek tłuszczowych. Zwiększenie przepływu krwi daje lepszą przyswajalność dostarczanych skórze produktów i ułatwia usuwanie ubocznych produktów przemiany materii. Laser biostymulacyjny podczerwony poprawia mikrokrążenie, przyśpiesza gojenie ran. Zwiększa elastyczność małych mięśni i skóry powodując zmniejszanie zmarszczek. Działa przeciwzapalnie w stosunku do skóry i tkanki podskórnej

Wskazania do zabiegu i uzyskane efekty.

Twarz:

Lifting (likwidacja zwiotczeń)

  • poprawa napięcia policzków
  • likwidacja tzw. „chomików”
  • redukcja zwisającego podbródka

Spłycenie zmarszczek

  • wypłycanie fałdów nosowo-wargowych
  • redukcja zmarszczek marionetki spłycenie zmarszczek wokół oczu
  • zmniejszenie efektu tzw. worków i cieni pod oczami

Wzmocnienie odporności skóry

  • poprawa krążenia krwi
  • odprężenie mięśni twarzy
  • spłycenie blizn
TWARZOKOLICE OCZUCAŁE CIAŁO
czas trwania zabiegu30 min15 min45-60 min (całe ciało)

15 min (wybrana partia)
częstotliwość1 zabieg w tygodniu1 zabieg w tygodniu2 zabiegi w tygodniu
ilość zabiegów w serii101010

Pamiętajcie, zabiegi wykupione w pakiecie są tańsze!