frakcyjna radiofrekwencja (RF) mikroigłowa

Radiofrekfencja mikroigłowa to metoda oparta na połączeniu dwóch technologii

-mikronakłuć cienkimi igłami

-falami radiowymi (RF)

Synergia tych elementów gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność przeprowadzenia zabiegu.

Głowica urządzenia posiada 25 lub więcej igieł o małej średnicy z powłoką ze złota. Po wkłuciu na precyzyjnie ustaloną głębokość (0,5-3,5 mm w zależności od okolicy przeprowadzonego zabiegu) podawany jest impuls elektromagnetyczny. Tkanka nagrzewa się równomiernie w zakresie 45-60 stopni.

Radiofrekfencję mikroigłową możemy zastosować do:

-odmłodzenia skóry twarzy, szyi, dekoltu

-poprawy owalu twarzy

-redukcji zmarszczek

-zamykania rozszerzonych porów skóry

-likwidacja głębokich blizn i zmian potrądzikowych

-leczenie trądziku

-zmniejszenie potliwości

-ujędrnianie skóry ud, piersi, ramion, brzucha

Usuwanie rozstępów

Rozstępy to ubytki powstające w głębokich warstwach skóry na skutek zerwania włókien kolagenu i elastyny. Żadna dotychczasowa metoda nie była w stanie skutecznie dotrzeć do głębokich warstw i stymulować rozwój kolagenu i elastyny. Włókna zaczynają się zagęszczać, skracać powstają nowe wiązania i głębokie blizny zaczynają się wypełniać. Dzięki doborowi odpowiedniej głowicy możemy działać dokładnie w środku głębokich szczelin co jest szczególnie istotne przy rozstępach starych i zanikowych.

Na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać. Są bowiem widoczne już po pierwszym zabiegu. Jednak pełny efekt przyniesie zastosowanie 2-3 zabiegów i upływie około 3 ms po ostatnim zabiegu. Ilość zabiegów i czas rekonwalescencji zależą od głębokości rozstępu i indywidualnej zdolności organizmu do regeneracji.

Lifting  twarzy

RF mikroigłowa

 Głowica urządzenia posiada 25 lub więcej igieł o małej średnicy z powłoką ze złota. Po wkłuciu na precyzyjnie ustaloną głębokość (0,5-3,5 mm w zależności od okolicy przeprowadzonego zabiegu) podawany jest impuls elektromagnetyczny. Tkanka nagrzewa się równomiernie w zakresie 45-60 stopni. Następuje stymulacja fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny

Włókna zaczynają się zagęszczać, skracać powstają nowe wiązania.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym – krem znieczulający. Czas trwania od 60 do 120 min w zależności od obszaru.  Efekty są widoczne po pierwszym zabiegu, pełna kuracja zapewniająca długotrwały efekt obejmuje 3-4 zabiegi . Proces regeneracji skóry trwa od 1 do 3 ms po ostatnim zabiegu.

Zaletą terapii RF mikroigłowej jest krótki czas rekonwalescencji. Po zabiegu na skórze widoczne są mikrona kłucia i zaczerwienienie. Nasze urządzenie posiada dodatkową głowicę chłodzącą, która redukuje niepożądane skutki zabiegu. Zabieg może być wykonywany przez cały rok.