oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, których nadmiar jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Wolne rodniki (reaktywne formy tlenu RFT) są to specyficzne układy chemiczne, zawierające w swoim składzie atomy tlenu z niesparowanym elektronem (tzw. rodniki). Wbrew powszechnej opinii, wolne rodniki odgrywają w naszym organizmie bardzo ważną rolę. Indukują apoptozę komórek, pobudzają transport glukozy, ale również zwiększają przepuszczalność ścian naczyń włosowatych, co w efekcie determinuje przebieg reakcji zapalnej. Niestety z wiekiem dochodzi do zaburzenia równowagi prooksydacyjno-antyoksydacyjnej, a powstające w nadmiarze RFT zaczynają wpływać destrukcyjnie na takie składniki komórki jak białka, kwasy nukleinowe, czy lipidy. Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu

Działanie przeciwstarzeniowe aktywnego wodoru

Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

Tryb oczyszczania (+)

Próżnia + efekt wody galwanicznej.

Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokiem ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etaop zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

Zabieg łagodzący

Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie c. Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włokien kolagenu i elastyny.

Rezultaty po jednej sesji

Efekty są widoczne od razu po zabiegu. Skóra jest dogłębnie nawilżona, odświeżona, zrewitalizowana, odżywiona i napięta. Komórki zrogowaciałego naskórka zostały usunięte, skóra jest zatem oczyszczona i gładka. Szkodliwe wolne rodniki zostały zneutralizowane, a zatem proces starzenia się skóry został powstrzymany na pewien czas. Cały zabieg nie wymaga rekonwalescencji po wyjściu z gabinetu kosmetycznego. Przed wykonaniem zabiegu nie wymagane jest żadne przygotowanie. Zabieg głęboko oczyszcza i nawilża skórę.

Oczyszczanie wodorowe zalecane jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ze względu na dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry, oczyszczanie wodorowe szczególnie polecane jest osobom , których skóra twarzy eksponowana jest na działanie zanieczyszczeń miejskich. Zabieg świetnie sprawdzi w przypadku cery zmęczonej, pozbawionej blasku, suchej i odwodnionej. Zrewitalizuje ją, odżywi, poprawi koloryt i głęboko nawilży. Zabieg oczyszczania wodorowego z powodzeniem może być przeprowadzony u osób z cerą trądzikową oraz naczyniową. Ze względu na działanie kojące, wspomagające gojenie się ran, regulujące poziom wydzielanego sebum i łagodzenie stanów zapalnych,zabieg poprawi wygląd cery borykającej się z problemami trądzikowymi. Skóra po zabiegu jest napięta, elastyczna i nawilżona. Zmarszczki są widocznie wygładzone a opuchnięcia zredukowane. Zabieg ten stymuluje także odbudowę i wzrost tkanek.

Przeciwwskazania do zabiegu

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny
 • aktywne choroby skóry
 • patologiczne stany chorób przewlekłych (nowotwór, cukrzyca, epilepsja itp.)

Przed zabiegiem należy poinformować o instrumentach medycznych i elektronicznych obecnych w ciele.

Rodzaje zabiegów

Proponujemy następujące rodzaje zabiegów:

Standard – zabieg 5 w 1:

 • oczyszczenie twarzy za pomocą peelingów
 • oczyszczanie wodorowe
 • hydro peelingi
 • zabieg wyciszający
 • galwanizacja

Premium – zabieg 6 w 1:

 • oczyszczenie twarzy za pomocą peelingów
 • oczyszczanie wodorowe
 • hydro peelingi
 • zabieg wyciszający
 • maseczka
 • galwanizacja