zabiegi na twarz

Proponuję wykonanie:

 1. Peeling kawitacyjny
 2. Biopeeling
 3. Sonoforeza
 4. Kwasy złuszczające
 5. Usuwanie krost, brodawek zwykłej kurzajek itp
 6. Mezoterapia igłowa i mikroigłowa
 7. NOWOŚĆ estGen kosmetologia komórkowa

Peeling kawitacyjny + sonoforeza + jedna z kuracji

 • witaminowa
 • liftingująca
 • anty-trądzikowa

Peeling kawitacyjny + mezoterapia mikroigłowa + jedna z kuracji

 • witaminowa
 • liftingująca
 • anty-trądzikowa

Peeling kawitacyjny, to zabieg oczyszczania skóry. Powoduje złuszczenie skóry i wnika głębiej niż peelingi wykonywane w domu, ale działa równie delikatnie. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez względu na wiek.

Kawitacja jest zjawiskiem fizycznym zachodzącym pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Polega na szybkiej przemianie z fazy ciekłej w fazę gazową. Właśnie dlatego na początku zabiegu nasza skóra musi być wilgotna. Wtedy w zetknięciu z ultradźwiękami tworzą się mikro pęcherzyki, które następnie ulegają rozpadowi. Wynikiem tego jest rozbicie starych komórek rogowej warstwy naskórka.

Jakie są efekty peelingu kawitacyjnego?

Peeling usuwa z naskórka martwe komórki, dlatego dokładnie czyści skórę i hamuje rozmnażanie się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry. Zmiany zauważalne już po pierwszej wizycie to eliminacja wągrów i poprawa gospodarki wodnej skóry. Oprócz tego zabieg jest bardzo relaksujący.

Biopeelingi to innowacyjne peelingi anti-aging na bazie kwasu trójchlorooctowego (TCA) oraz innych składników aktywnych. Silna bio rewitalizacja bez użycia igły, zabieg bezbolesny, krótki 20-30 min, bez rekonwalescencji. Działa wygładzająco, nawilżająco, przeciwstarzeniowo i rewitalizująco. Polecany do wszystkich typów cery w zabiegach estetycznych. Peelingi posiadają pielęgnację gabinetową, wraz z kremem pozabiegowym

Sonoforeza to zabieg kosmetyczny, w którym wykorzystywane są ultradźwięki. Przy ich pomocy aktywne składniki – lecznicze i pielęgnacyjne, jak np. witaminy – wprowadzane są w głębsze warstwy naskórka, niż gdyby wtłaczać je manualnie, masując skórę. Ultradźwięki przekraczają barierę, jaką stanowi płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i docierają tam, gdzie nie da rady przeniknąć tradycyjny krem (cząsteczki kremu są zbyt duże, dlatego pozostaje on na powierzchni skóry).

Kwasy złuszczające

Najprościej mówiąc, kwasy zwiększają odległość pomiędzy komórkami w skórze, co osłabia łączące te komórki wiązania. Efektem jest oddzielenie warstwy rogowej naskórka i jej złuszczenie. Ponieważ jednak każdy kwas jest inny, ma oprócz tego jeszcze inne właściwości – a więc i przeznaczenie. Niektóre kwasy dodatkowo niwelują niedoskonałości skóry, inne ujednolicają jej koloryt, jeszcze inne ściągają pory, regulują wydzielanie sebum, rozjaśniają blizny, mają właściwości przeciwzapalne, nawilżające czy też dobrze wpływają na elastyczność skóry. Dlatego też dobiera się je do rodzaju skóry i jej problemu.

Usuwanie krost, brodawek zwykłej kurzajek itp

Usuwanie za pomocą plazmy

Urządzenie  wytwarza wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się pomiędzy skórą pacjenta, a końcówką urządzenia zwaną elektrodą. Powstaje wyładowanie elektryczne zwane łukiem elektrycznym. Po przyłożeniu do skóry doprowadza ono do mikrouszkodzeń. Dochodzi tutaj do sublimacji skóry. Co widoczne jest od razu przy wykonywaniu zabiegu. Pod wpływem generowanej plazmy włókna kolagenowe i elastynowe stymulowane są do odbudowy.  Można  usuwać: – prosaki – włókniaki – zmiany posłoneczne – brodawki

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest polecana wszystkim, którzy z różnych powodów nie są zadowoleni z kondycji swojej skóry. Mowa tutaj głównie o cerze szarej, zmęczonej, z wyraźnymi oznakami starzenia. Wskazaniem do zabiegu mogą być również rozstępy powstałe na skutek przebytych chorób lub ciąży. Prawidłowe przeprowadzenie mezoterapii zagwarantuje także zredukowanie cellulitu, blizn oraz powstrzyma wypadanie włosów.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa prowokuje skórę do intensywnej przebudowy. Kontrolowany stan zapalny wywołuje dość intensywne, ale bezbolesne zaczerwienienie i delikatne opuchnięcie skóry. Jest to naturalny proces i ustępuje całkowicie w ciągu 1-3 dni.

Wykonanie serii zabiegów pozwala na uzyskanie poprawy strukturalnej i funkcjonalnej skóry. Rezultatem jest m.in. pogrubienie naskórka i poprawa jego funkcji oraz zwiększenie napięcia i elastyczności skóry.

Zabiegi powodują ujędrnienie skóry, zniwelowanie blizn potrądzikowych, redukcję drobnych zmarszczek i przebarwień. Pogrubienie skóry i naskórka pozwala nie tylko zredukować istniejące zmarszczki, ale również spowodować zmniejszenie widoczności rozszerzonych naczynek. To samo dotyczy również okolicy oczu. Skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd.

EstGen kosmetologia komórkowa

Inteligentne preparaty specjalistycznej firmy estGen oparte na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia inżynierii tkankowej. 

Preparat wykorzystuje się do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych miedzy komórkami oraz modulację stanu zapalnego. EstGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA a także reguluje odpowiedzi immunologiczne.

Zastosowania

 • zagęszczenie skóry już po pierwszym zabiegu dzięki procesowi proliferacji fibroblastów oraz angiogenezy
 • regeneracja naskórka po zabiegach inwazyjnych z zakresu medycyny estetycznej
 • działanie łagodzące w stanach zapalnych, egzemie, łuszczycy i zmianach trądzikowych
 • działanie antyseptyczne, regenerujące oraz przeciwzapalne
 • normalizacja procesów gojenia głębokich uszkodzeń naskórka
 • łagodzenie stanów alergicznych
 • stymulacja układu odpornościowego skóry
 • produkcja fibuliny, fibruliny i alfa-elastyny
 • stymulowanie ekspresji genów