Praktyka lekarska

Kajetan Kociszewski

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, Wydziału Lekarskiego.

Specjalizacje:

  • chirurgii ogólna,
  • chirurgii plastyczna.

Swoje doświadczenie zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu, Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku, Klinice Chirurgii Urazowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,  gdzie przeprowadzane jest chirurgiczne leczenie nowotworów tkanek miękkich twarzy, głowy, ciała, operacje naprawcze w obrębie piersi, ze szczególnym uwzględnieniem rekonstrukcji po mastektomii. leczenie przewlekłych ran, zabiegi rekonstrukcyjne twarzoczaszki.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

Opinie

Opinie pochodzą z portalu “medycyna praktyczna”.

  • Kamila Jestem 7 dni po plastyce uszu. Dziś w pełnej krasie mogłam obejrzeć uszy. Świetna robota! Widać ,że ten lekarz ma ogromy fach w rękach a dodatkowo ma świetne podejście do pacjenta , anielską cierpliwość i odporność na trajkotanie pacjentów w trakcie zabiegu:) . Cieszę się że trafiłam właśnie do Pana 🙂
  • Ewa W.Januszkiewicz Jestem po zszyciu płatka ucha. Zabieg wykonany z najwyższą starannością, z dużą empatią i zaangażowaniem. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam.
  • Eugeniusz K Dziękuję bardzo Panu za pocerowanie mojej twarzy w wigilię. To był majstersztych. Polecam wszystkim, którzy znajdą się w trudnej sytuacji , w tym zakresie. Bardzo dziękuję Panie Doktorze .
  • Krystyna Pieńkowska dr Kajetan Kociszewski jest godnym polecenia lekarzem-chirurgiem, operującym i opiekującym się pacjentami w Klinice Chirurgi Plastycznej GUMed. Dziękuję Panie Doktorze.
  • Barbara Kuczkowska Z pobytu na Klinicznym Oddziale Ratunkowym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie którego pomocy udzielił mi dr Kajetan Kociszewski pozostało w mojej pamieci poczucie bezpieczeństwa, wynikajace ze świadomości troskliwej i odpowiedzialnej opieki, z jaką się z Jego strony spotkałam. Myślę, że właśnie taki powiniem być lekarz- pozostawiający wspomnienie dobroci, troskliwości i bezpieczeństwa.

Zdjęcia “po” wykonane zostały w piątym dniu po zabiegu po zdjęciu szwów.