Makijaż permanentny

Podkreślenie naturalnego piękna.

Makijaż permanentny to obecnie coraz bardziej popularny i doceniany przez kobiety zabieg tuszujący niedoskonałości. Służy do podkreślania konturu brwi oraz ust. Nie rozmazuje się i nie szkodzi mu woda. Makijaż ten nazywany jest permanentnym, gdyż uzyskanym efektem w postaci perfekcyjnego wyglądu można cieszyć się nawet przez kilka lat. Stanowi idealne rozwiązanie w szczególności dla wszystkich tych pań, które nie mają czasu na wykonanie precyzyjnego codziennego makijażu, a chcą podkreślić naturalne piękno. Jest również znakomitym rozwiązanie dla pań starszych, o zanikowej kolorystyce oraz dla wszystkich osób, które cenią sobie regularne, kształtne rysy.

Makijaż permanentny brwi - metoda i technika

W mojej Klinice wykonuję makijaż permanentny metodą cieniowania (Ombre)– jest to jedna z najpopularniejszych metod pigmentacji brwi. Polega na lekkim cieniowaniu, bądź też całkowitym wypełnieniu kolorem łuku brwiowego. Efekt końcowy jest porównywalny do lekkiego zabarwienia skóry henną. Metoda ta doskonale prezentuje się zarówno u pań posiadających naturalne brwi, pań z częściowym lub całkowitym brakiem owłosienia. Makijaż permanentny brwi polega na wprowadzeniu pigmentu w wierzchnie warstwy naskórka i tam zmagazynowany pozostaje na okres ok. 3 lat. Przez ten czas stopniowo blednie w procesie złuszczania naskórka.

Makijaż permanentny ust- metoda i technika

Makijaż permanentny ust kontur z wypełnieniem – polega na wprowadzeniu pigmentu na całej powierzchni czerwieni wargowej podkreślając kształt ust, korygując drobne niedoskonałości oraz sprawiając by stały się pełniejsze i bardziej symetryczne. Zabieg jest idealny dla Pań które mają swoje usta bardzo wąskie, którym z upływem lat zanika czerwień wargowa. Usta uzyskują intensywniejszy od naturalnego kolor z efektem optycznego powiększenia i wypełnienia.

Makijaż permanentny ust kontur z cieniowaniem – polega na podkreśleniu konturu ust zgodnie z ich naturalnym kształtem oraz wycieniowaniu ich w 2/3 wysokości. Usta wyglądają bardzo subtelnie. Lepszym rozwiązaniem jest zaznaczenie konturu ust z cieniowaniem, który wygląda znacznie naturalniej niż sam kontur.

Zabieg jest nieznacznie bolesny. Znieczulamy silnie działającym kremem znieczulającym. Do zabiegu używamy włoskich barwników antyalergicznych, które zostały opracowane na bazie bezpiecznych substancji nieorganicznych i mineralnych. Preparaty te są produkowane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami w sterylnych warunkach laboratoryjnych.

niewyraźny kontur ust

zbyt mało intensywna czerwień warg

asymetria ust

jasne włoski brwi

➽nieregularny kształt brwi

➽chęć optycznego zagęszczenia brwi

➽niewyraźna oprawa oka

➽brak czasu na codzienny makijaż

Przez 4 dni po zabiegu nie moczyć skóry. Przecierać obszar poddany pigmentacji płynem micelarnym, po czym od razu osuszyć go, przykładając delikatnie ręcznik papierowy do skóry.

Skóra po pigmentacji będzie się łuszczyć i jest to całkowicie normalne zjawisko.

Zabrania się zdrapywania strupków. Należy dać im samoistnie odpaść.

Przez 2 tygodni po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani opalać się w solarium. Na kilka dni należy zrezygnować z basenu oraz zabiegów spa. Miesiąc po zabiegu obowiązkowo należy wykonać zabieg uzupełniający.

 

Po zabiegu może dojść do podrażnienia i obrzęku – są to objawy przemijające. Po kilku dniach, naskórek zaczyna się łuszczyć. W okresie dwóch tygodni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie o 50% barwy wyjściowej. Dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu delikatnego. Po czterech tygodniach należy wykonać korektę w celu utrwalenia efektu.

➽ciąża i laktacja

➽infekcje

➽aktywna

➽opryszczka

➽łuszczyca

➽cukrzyca

➽terapia kortykosteroidami choroby nowotworowe

➽kuracja lekami przeciwzakrzepowymi

Podkreślenie naturalnego piękna. Prawidłowo wykonany, zapewnia nieskazitelny wygląd każdego dnia.

Cena

920 zł

Czas zabiegu

3 godziny

Znieczulenie

TAK

Zdolność do pracy

TAK

Sugerowana seria

1 zabieg + 1 korekta po miesiącu w cenie zabiegu

Czas utrzymywania efektów

2 lata