Zabiegi laserowe

LASER PIKOSEKUNDOWY (REDUKCJA BLIZN)

Laser pikosekundowy został uznany przez ekspertów medycyny estetycznej milowym krokiem w jej rozwoju. Zapewnia nieosiągalne do tej pory przez inne technologie laserowe rezultaty zabiegów, przy jednoczesnym większym komforcie pacjenta i dużo wyższym profilu bezpieczeństwa.

Najnowszej generacji laser pikosekundowy PICOCARE 450 posiada unikalną technologię najkrótszego impulsu laserowego, wynoszącego 450 pikosekund. Podnosi to znacznie efektywność zabiegu do poziomu niespotykanego wcześniej przy użyciu innych technologii. Ta potężna moc szczytowa pozwala jednocześnie na bezpieczne zabiegi z minimalnym ryzykiem uszkodzeń termicznych, właśnie dzięki znacznemu skróceniu się do minimum czasu naświetlania skóry. Dlatego zabiegi z laserem Picocare 450 cechuje ogromna skuteczność, przy jednoczesnym skróceniu, do absolutnego minimum, okresu rekonwalescencji. Zabiegi trwają krócej i są bardziej komfortowe dla pacjenta.

 

Przy użyciu lasera pikosekundowego wykonujemy zabiegi z zakresu odmładzania twarzy, redukcji blizn i rozstępów. Laser gwarantuje wysoką skuteczność w leczeniu blizn potrądzikowych oraz odmładzających zabiegów poprawiających gęstość i strukturę skóry. Dzięki zastosowaniu aż czterech długości fal PICOCARE 450 daje możliwość efektywnego leczenia przebarwień zarówno posłonecznych, pozapalnych, jak i zmian hormonalnych typu melasma. W porównaniu do laserów typu Q-switch, laser pikosekundowy cechuje też większa skuteczność w usuwaniu tatuaży czarnych i wielokolorowych. Gdy pikosekundowa wiązka światła dociera do skóry i zostanie pochłonięta przez barwnik (zawarty w tatuażu lub zmianie pigmentacyjnej), zmienia się w energię kinetyczną. Powstające w tym procesie wysokie ciśnienie prowadzi do „mikrowybuchu” barwnika. Zostaje on rozbity na mikroskopijne cząsteczki, wchłaniane i wydalane przez organizm do 3-4 tygodni po zabiegu. Zabiegi tym laserem są bezpieczniejsze , a rezultaty zabiegów są osiągane w znacznie krótszym czasie.

Zabieg przynosi fantastyczne efekty regeneracyjne i rewitalizujące. Skóra staje się gładsza, zmarszczki i pory spłycone. Wyrównuje się tekstura i koloryt skóry. Dzięki produkcji nowego kolagenu i włókien elastynowych uzyskujemy zagęszczenie i ujędrnienie skóry. Laser Picocare 450 znakomicie sprawdza się w usuwaniu melasy, plam hormonalnych, przebarwień posłonecznych i piegów, plam starczych oraz innych pigmentowych zmian łagodnych. Z pomocą lasera pikosekundowego wyraźnie zmniejszymy widoczność blizn i rozstępów oraz pozbędziemy się niechcianego lub źle wykonanego tatuażu.

Bezpośrednio po i do kilku dni po zabiegu należy stosować kremy łagodzące oraz chronić skórę przed promieniowaniem UV do 4 tygodni po zabiegach.

➽blizny i blizny potrądzikowych

➽głębokie odmłodzenie skóry

➽zmarszczki

➽łagodne zmiany barwnikowe – melasma

➽rozstępy

➽infekcje skóry w obszarze zabiegowym

➽świeża opalenizna (do 2 tygodni po ostatnim opalaniu)

➽przyjmowanie leków i ziół światłouczulających
➽nadwrażliwość na światło

 

Laserowe zamykanie naczynek – usuwanie rozszerzonych naczynek na twarzy lub ciele.

Cena

170 zł

Czas zabiegu

45 minut

Znieczulenie

TAK

Zdolność do pracy

TAK

Sugerowana seria

1 zabieg + 1 korekta po miesiącu w cenie zabiegu

Czas utrzymywania efektów

NIE

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU I MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Znudził Ci się tatuaż lub po prostu przestał Ci się podobać? A może masz wytatuowane imię swojej byłej partnerki/ byłego partnera? Chciałaś poprawić sobie brwi, ale jednak wolisz swoje delikatne naturalne niż sztuczną kreskę? Spokojnie, bez obaw. Dzięki najnowszym technologiom nie będziesz skazana na ten widok do końca życia. Laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu to zabieg, który pomoże Ci pozbyć się problemu.

Laserowe usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego polega na niszczeniu barwnika odpowiednią wiązką światła i rozbijaniu go na mniejsze cząsteczki. Są one z kolei pochłaniane przez specjalne komórki w naszym organizmie, tak zwane makrofagi, oczyszczające organizm z różnych szkodliwych substancji. Proces oczyszczania po każdym zabiegu trwa w przybliżeniu 8 tygodni. Po tym czasie należy ocenić, ile zabiegów usuwania tatuażu jest koniecznych dla uzyskania satysfakcjonującego efektu. Zwykle taka seria liczy osiem zabiegów.

Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej potwierdzają wysoką skuteczność preparatów EstGen. Ich inteligentna receptura pozwala dostosowywać się do wieku, rodzaju i kondycji skóry rozwiązując jej określone problemy. Seria preparatów EstGen zawdzięcza swoją wysoką skuteczność zawartości kompleksu transferyn, w szczególności IGF-1, EGF i FGF, które mają korzystny wpływ na działanie czynników wzrostu.

Wskazaniem do zabiegu laserowego usuwania tatuażu jest po prostu chęć pozbycia się go. Podobnie w przypadku makijażu permanentnego.

Wskazaniem do zabiegu laserowego usuwania tatuażu jest po prostu chęć pozbycia się go. Podobnie w przypadku makijażu permanentnego.

Planując tatuaż lub makijaż permanentny, weź pod uwagę, że pewnych barwników nigdy nie będziesz w stanie usunąć całkowicie, a ślad po tatuażu w postaci cienia lub niekiedy blizny zostanie w skórze na zawsze. Czynnikami mającymi wpływ na skuteczność usuwania tatuażu lub makijażu permanentnego są wiek tatuażu, rodzaj i kolor użytych barwników oraz czy były wykonywane w profesjonalnym studiu tatuażu, z użyciem specjalistycznych materiałów.

in.

Usuwanie makijażu permanentnego lub tatuażu wymaga czasu: ok. 5-8 tygodni gojenia. W tym okresie należy codziennie odkażać miejsce zabiegu i zakładać świeży opatrunek, a także stosować krem pozabiegowy zalecony przez lekarza. Do zagojenia zdecydowanie nie należy korzystać z sauny i basenu. Przez okres 3–4 miesięcy po zabiegu należy stosować krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym (SPF 50).

➽ciąża,
➽świeża opalenizna, ➽stosowanie samoopalacza,
➽leki przeciwkrzepliwe,
➽aktywne zmiany chorobowe lub wirusowe skóry,
➽padaczka,
➽aktywna choroba nowotworowa,
➽wszczepiony rozrusznik serca,
➽skłonności do powstawania bliznowców,
➽bielactwo,
➽podrażnienie skóry w miejscu zabiegu
➽stosowanie środków fotouczulających (pochodne witaminy A, antybiotyki z grupy tetracyklin, dziurawiec, nagietek)

Inżynieria tkankowa. Piękno ukryte w genach.

Cena

170 zł

Czas zabiegu

45 minut

Znieczulenie

NIE

Zdolność do pracy

TAK

Sugerowana seria

3-4 zabiegi, zależnie od wielu czynników(kolor skóry, wykonanie tatuażu, rodzaj pigmentu,

Czas utrzymywania efektów

stałe

LASEROWY PEELING WĘGLOWY TWARZY “Black Doll”

Laserowy peeling węglowy (Black Doll) to połączenie fotoablacji zewnętrznej warstwy naskórka i fototermolizy co pozytywnie wpływa na oczyszczenie skóry, zwężenie porów, regulację sebum, a także odżywienie i zregenerowanie skóry. Może być wykonywany w okolicach twarzy, szyi, dekoltu, pleców a także ramion.

Podczas przeprowadzania laserowego peelingu węglowego dochodzi do naświetlenia wybranego obszaru skóry, który został pokryty zawiesiną węgla przy zastosowaniu wysokoenergetycznego lasera Nd:YAG Q-Switch (emitującego światło o długości fali 1064 nm). Węgiel absorbuje energię świetlną lasera powodując mikroeksplozję dzięki czemu stymulowana jest odnowa komórkowa, a wierzchnia warstwa naskórka zostaje złuszczona. Black Doll to zabieg, który nie tylko działa na oczyszczenie skóry i minimalizowanie stanów zapalnych, ale również wpływa pozytywnie na jej koloryt (redukuje przebarwienia pozapalne), strukturę i odpowiednie napięcie.

zabieg nieinwazyjny

wspomaga redukcje trądziku
stymuluje odnowę komórkową
dostępny przez cały rok (przy stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych)

DZIAŁANIE
➽oczyszcza i odświeża skórę
➽zwęża pory
➽ujednolica koloryt
➽zmniejsza wydzielanie sebum
➽redukuje przebarwienia pozapalne
➽nadaje skórze odpowiednie napięcie

oczyszczenie skóry

naniesienie zawiesiny węglowej
naświetlanie promieniem lasera neodymowo-yagowego
aplikacja kremu dopasowanego do danego typu skóry

Laserowy peeling węglowy all inclusive daje najlepsze efekty po przeprowadzeniu 3-5 zabiegów w gabinecie, wykonywanych w odstępach co 3-4 tygodnie.

➽kuracja retinoidami – zabieg można wykonać po 6 miesiącach od zakończenia kuracji
➽aktywne, ropne zmiany trądzikowe
➽choroby wirusowe, ➽bakteryjne i grzybicze
➽ciąża oraz karmienie piersią
➽cera naczyniowa i wrażliwa
➽uszkodzenia skóry w obrębie zabiegu
➽świeżo opalona skóra (opalanie należy zakończyć co najmniej 2 tygodnie przed zabiegiem, nie stosować samoopalaczy)

w dniu zabiegu nie zaleca się nakładania makijażu,
przez 2-3 dni należy zrezygnować z sauny, basenu oraz gorących kąpieli,
do 2 tygodni po zabiegu nie zaleca się wykonywania innego rodzaju peelingów,
nie zaleca się opalania skóry przez minimum 4 tygodnie,
przez około 30 dni należy stosować kremy z wysokim filtrem (SPF 30, 50),
jeżeli skóra w obszarze zabiegowym jest zaczerwieniona, można zastosować preparaty na bazie panthenolu,
w ramach pielęgnacji domowej codziennie należy stosować krem nawilżający (w okolicach poddawanych kuracji).

REGULUJE SEBUM, DZIAŁA ANTYBAKTERYJNIE I STYMULUJE ODNOWĘ KOMÓRKOWĄ

Cena

290 zł

Czas zabiegu

1 godzina

Znieczulenie

NIE

Zdolność do pracy

TAK

Sugerowana seria

1 zabieg

Czas utrzymywania efektów

2 miesiące

RESURFACING - laserowy zabieg odmładzający dla skóry twarzy

Resurfacing pozwala na odbudowę skóry twarzy i jej wyraźne odmłodzenie. Najskuteczniejsze w działaniu jest stosowanie do resurfacingu terapii laserowej. Dzięki niej kompleksowo odnowiona zostaje powierzchnia skóry. Do resurfacingu kwalifikują się przede wszystkim pacjenci o nieregularnej strukturze skóry twarzy, z przebarwieniami, zmarszczkami i bliznami potrądzikowymi, a także pacjenci skarżący się na obwisłość skóry twarzy. W wyniku terapii laserem frakcyjnym skóra zostaje pobudzona do regeneracji – rozpoczyna się proces odbudowy uszkodzeń wywołanych przez laser i tym samym produkcji kolagenu. Resurfacing to doskonały sposób na odmłodzenie twarzy bez stosowania wypełniaczy czy botoksu! Zabieg nie zmienia rysów twarzy i nie wpływa na jej mimikę. To naturalny sposób na młody wyglądu.

Do zabiegu wymagane jest znieczulenie obszarów skóry poddawanych zabiegowi. Aplikowany jest krem znieczulający na około 40 minut przed zabiegiem. Po zabiegu twarz jest mocno zaczerwieniona. Delikatne zaczerwienienie może utrzymywać się 2-3 dni po zabiegu.

Przez okres 2 tygodni nie można wystawiać skóry na promienie słoneczne oraz należy używać kremów z mocnym filtrem UV.

Efekty resurfacingu przy użyciu lasera frakcyjnego są wręcz spektakularne. Skóra twarzy staje się wyraźnie rozjaśniona, gładka, napięta a jej wszelkie niedoskonałości stają się dużo mniej widoczne. Dla pełni efektów zazwyczaj potrzebna jest seria zabiegów (najczęściej są to 4 zabiegi). Efekt widoczny jest stopniowo (w ciągu kilku-kilkunastu tygodni) i jest długotrwały.

➽iąża i okres laktacji
➽przyjmowanie retinoidów
➽przyjmowanie leków ➽światłouczulających, np. antybiotyków
➽infekcje skóry, np. opryszczka lub liszaj płaski
➽nowotwory skóry
➽łuszczyca
➽cukrzyca
➽atopowe zapalenie skóry
➽skóra opalona oraz przyciemniona samoopalaczem
➽niedawne peelingi chemiczne

Resurfacing pozwala na odbudowę skóry twarzy i jej wyraźne odmłodzenie.

Cena

340 zł

Czas zabiegu

1 godzina

Znieczulenie

NIE

Zdolność do pracy

TAK

Sugerowana seria

3 zabiegi

Czas utrzymywania efektów

6 miesięcy

USUWANIE GRZYBICY PAZNOKCI

Leczenie grzybicy skóry i paznokci laserem jest innowacyjną i coraz popularniejszą metodą walki z tą uciążliwą chorobą. W przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów (maści, lakiery), farmakologicznego leczenia doustnego czy inwazyjnych zabiegów chirurgicznych – pozwala szybko, a przede wszystkim skutecznie i bezinwazyjnie pozbyć się problemu.

Leczenie grzybicy paznokci laserem jest bezbolesne, nie uszkadza płytki paznokciowej, nie ma skutków ubocznych. Najczęściej cztery zabiegi wystarczą, aby zapoczątkować proces regeneracji nowego, zdrowego paznokcia.

Grzybicy nie można lekceważyć, leczenie jest konieczne. Nie jest to jedynie defekt estetyczny. Nieleczona grzybica może rozprzestrzenić się na kolejne paznokcie, obejmować coraz większe obszary skóry, a nawet powodować wtórne infekcje bakteryjne. Osoba chora jest źródłem zakażenia dla innych.

➽urazy mechaniczne paznokcia, np. zbyt ciasne obuwie
➽nadmierna potliwość stóp, ➽niewłaściwa higiena
➽uprawianie niektórych sportów
➽cukrzyca i inne zaburzenia endokrynologiczne
➽łuszczyca
➽choroby alergiczne
➽zaburzenia odporności
➽predyspozycje genetyczne
➽przewlekła choroba żylna i niedokrwienna kończyn
➽nieodpowiednio przeprowadzane zabiegi w gabinetach kosmetycznych (manicure, pedicure)
➽zarazić się można w wielu miejscach typu basen, sauna, spa, pod prysznicem (zakażeniu sprzyja wilgotne środowisko)
używanie wspólnych rękawiczek czy obuwia z osobą zakażoną.

➽zmiana barwy paznokcia (na żółtawą, lekko brązową, zielonkawą)
➽zgrubienie i uniesienie płytki
➽poszarpane krawędzie, ➽kruchość i osłabienie płytki paznokciowej
➽ból paznokci powodujący dyskomfort podczas chodzenia lub wykonywania prac rękami.

Zabieg laserowego usuwania grzybicy paznokci oparty jest na naświetlaniu płytki wiązką lasera. Fale lasera działają bakteriobójczo oraz grzybobójczo, a także pobudzają procesy immunologiczne paznokcia.

Wiązka światła naświetla całe zmienione chorobowo paznokcie, działając również na wały i macierz paznokcia. Urządzenie nie dotyka powierzchni paznokcia, tylko przesuwane jest ok 1-2cm nad płytką. Światło lasera przenika przez płytkę paznokcia, likwidując grzyby znajdujące się pod nią. Nie uszkadza przy tym samego paznokcia ani otaczającej go skóry.

 

Terapię wykonuje się w serii: najczęściej 2-3 zabiegi w odstępach ok. 14 dni, kolejne 3-5 zabiegów co ok. 30 dni.

Kilka krótkich zabiegów pozwala pozbyć się problemu, po terapii rozpoczyna się proces pełnej odbudowy płytki paznokciowej i odrostu nowego paznokcia
terapia jest bezbolesna i bezdotykowa, bez dodatkowego czasu na regenerację lub gojenie,
pozwala na wzrost nowych paznokci bez skutków ubocznych.

Efekty leczenia nie są natychmiastowe. Terapia laserem umożliwia stopniową odbudowę i odrost zdrowych paznokci. Efekt finalny jest związany z cyklem pełnego odrostu paznokcia, który w przypadku paznokci u rąk wynosi 5-6 miesięcy, a w przypadku paznokci stóp 12-18 miesięcy. Po tym okresie możemy cieszyć się zdrowymi, jasnymi, prostymi i estetycznie wyglądającymi paznokciami.

świeża opalenizna (do 2 tygodni po ostatnim opalaniu)
przyjmowanie leków światłouczulających
nadwrażliwość na światło

Leczenie grzybicy paznokci, przy użyciu lasera.

Cena

170 zł

Czas zabiegu

45 minut

Znieczulenie

NIE

Zdolność do pracy

TAK

Sugerowana seria

8 zabiegów

Czas utrzymywania efektów

stałe

USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Przebarwienia to niedoskonałości skóry, które powstają na skutek nadmiernej produkcji brązowego barwnika skóry – melaniny. Większość zmian skórnych nie wpływa korzystnie na nasz wygląd oraz samopoczucie, dlatego tak wielu pacjentów decyduje się na ich usunięcie. Najnowsze światowe technologie laserowe pozwalają nam na skuteczne usuwanie przebarwień różnego pochodzenia, niezależnie od ich barwy i głębokości w skórze.

Laseroterapia uważana jest za najskuteczniejszą metodę usuwania przebarwień. Światło emitowane przez laser precyzyjnie trafia w zmianę przebarwieniową, nie powodując przy tym większych uszkodzeń na pozostałej powierzchni skóry. Emitowana energia rozbija barwnik w skórze na małe cząsteczki, które następnie usuwane są z organizmu w procesie naturalnego oczyszczania.

Laserowe usuwanie przebarwień to metoda nie tylko efektywna i szybka, ale bezpieczna i komfortowa dla pacjenta. Korzystając z najnowocześniejszych technologii wszelkie nieprzyjemne dolegliwości podczas wykonywania zabiegu zostały zmniejszone do minimum. Ponadto, po zabiegu pacjent szybko wraca do codziennej aktywności.

Ultrakrótka wiązka impulsu. Przy wysokiej mocy i krótkim czasie impulsu laser pozwala na skuteczne usunięcie pigmentu przy minimalnych uszkodzeniach tkanek sąsiednich. Dzięki skróceniu do minimum czasu naświetlania skóry, ryzyko uszkodzeń termicznych jest zredukowane niemal do zera, co w znacznym stopniu podnosi komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Zabiegi z wykorzystaniem lasera pikosekundowego dają nieograniczone możliwości w leczeniu różnych defektów skóry, w tym usuwania zmian barwnikowych, przebarwień posłonecznych, plam starczych czy piegów.

➽blizny i blizny potrądzikowych
➽głębokie odmłodzenie skóry
➽zmarszczki
➽łagodne zmiany barwnikowe – melasma
➽rozstępy

Terapia laserem pikosekundowym daje doskonałe efekty leczenia przebarwień zarówno posłonecznych, pozapalnych, jak i zmian hormonalnych typu melasma. W porównaniu do laserów typu Q-switch, laser pikosekundowy cechuje też większa skuteczność w usuwaniu tatuaży czarnych i wielokolorowych, a rezultaty zabiegów są osiągane znacznie krótszym czasie. Skóra po zabiegu odzyskuje jednolity koloryt, odzyskuje świeżość, gęstość i elastyczność.

Efekty zabiegu są trwałe, jednak w przypadku osób posiadających tendencję do przebarwień lub rozszerzonych ujść gruczołów łojowych, należy pamiętać o zabiegach przypominających oraz unikaniu promieni słonecznych.

Minimum miesiąc przed planowaną terapią bezwzględnie należy unikać ekspozycji na słońce, zabezpieczać skórę przed promieniowaniem UVB i UVA stosując wysokie filtry przeciwsłoneczne o mocy minimum 50. Na 14 dni przed zabiegiem należy zrezygnować z zabiegów złuszczających, oraz odstawić leki/preparaty (po konsultacji z lekarzem) światłouczulające.

Po zabiegu wskazane jest stosowanie kremów łagodzących bezpośrednio po i do kilku dni po zabiegu oraz kremów z filtrem chroniących skórę przed promieniowaniem UV do 4 tygodni po zabiegu.

➽infekcje skóry w obszarze zabiegowym
➽świeża opalenizna (do 2 tygodni po ostatnim opalaniu)
➽przyjmowanie leków światłouczulajacych
➽nadwrażliwość na światło

Najnowocześniejsza technologia pikosekundowa w walce z przebarwieniami.

Cena

120 zł

Czas zabiegu

45- 60 minut

Znieczulenie

NIE

Zdolność do pracy

TAK

Sugerowana seria

3-4 zabiegi

Czas utrzymywania efektów

stałe

ZAMYKANIE NACZYNEK

Rozszerzone naczynka na twarzy, inaczej określane jako teleangiektazje, to trwale rozszerzone naczynia włosowate, które prześwitują przez naskórek i tworzą czerwoną, rzadziej niebieską siatkę. Rozszerzone naczynka mogą dotyczyć każdej osoby, jednak szczególnie narażone są pacjenci z delikatną, cienką i wrażliwą cerą. Najczęściej charakterystyczne pajączki pojawiają się w okolicy policzków, nosa i brody.

➽Rozszerzone naczynka na ciele i twarzy
➽rumień
trądzik różowaty
➽Zamykanie naczynek na twarzy, dekolcie, szyi, nogach
➽Trądzik różowaty
rumień na twarzy
➽pajączki na twarzy i ciele
➽Rozszerzone naczynka na twarzy i ciele
sińce pod oczami

Laserowe usuwanie naczynek daje bardzo dobre efekty. Podczas zabiegu wiązka lasera pochłaniana jest przez oksyhemoglobinę, co umożliwia nagrzanie interesującego nas naczynka, w wyniku czego zostaje ono zamknięte i obkurczone. Co bardzo istotne, jest to proces całkowicie bezpieczny, gdyż laser działa tylko na naczynko, które poddajemy zabiegowi. Nie dochodzi do podrażnienia otaczających go tkanek. Zamykanie naczynek laserem można wykonywać zarówno na twarzy, jak i dekolcie, szyi, a także nogach.

Podczas zabiegu laser silnie, ale w bardzo krótkim czasie, działa na naczynka, powodując ich uszczelnienie. Jest on jednocześnie całkowicie bezpieczny dla wrażliwej skóry.

Naczynka stają się widoczne, gdy rozszerzają się lub pękają. Dzieje się tak, kiedy naczynka są słabe, mało elastyczne i mają tendencję do kruszenia. Przyczyn takiej sytuacji może być wiele, ale w znacznej większości należy ich upatrywać w predyspozycjach genetycznych. Częściej pojawiają się u osób ze skórą cienką, bardzo jasną i wrażliwą, jednakże nie jest to bezwzględna reguła.

U osób, które mają tendencję do uwidaczniania się naczynek, stan skóry może ulegać pogorszeniu w wyniku kilku czynników. Mogą być to wahania hormonów, spożywanie gorących i ostrych pokarmów, a także poddawanie skóry ekstremalnym temperaturom (opalanie, upały, mróz).

 

➽ciąża,
➽świeża opalenizna, ➽stosowanie samoopalacza,
➽leki przeciwkrzepliwe,
➽aktywne zmiany chorobowe lub wirusowe skóry,
➽padaczka,
➽aktywna choroba nowotworowa,
➽wszczepiony rozrusznik serca,
➽skłonności do powstawania bliznowców,
➽bielactwo,
➽podrażnienie skóry w miejscu zabiegu
➽stosowanie środków fotouczulających (pochodne witaminy A, antybiotyki z grupy tetracyklin, dziurawiec, nagietek)

Laserowe zamykanie naczynek – usuwanie rozszerzonych naczynek na twarzy lub ciele.

Cena

170 zł

Czas zabiegu

45 minut

Znieczulenie

NIE

Zdolność do pracy

TAK

Sugerowana seria

2 zabiegi

Czas utrzymywania efektów

stałe