zabiegi laserowe

Zapraszam na zabiegi w wykorzystaniem wysokoenergetycznego lasera Quality

Proponuję następujące zabiegi:

  • zamykanie naczynek
  • usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego
  • laserowy peeling węglowy
  • usuwanie grzybicy paznokci
  • usuwanie przebarwień
  • zabiegi odmładzające i ujędrniające

Zamykanie naczynek

Zabieg zamykania naczynek jest szybki i praktycznie bezbolesny

Najwięcej problemów z kruchymi naczynkami mają osoby o skórze suchej, delikatnej i cienkiej. Pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych, emocji lub wysiłku fizycznego powstaje wyraźne zaczerwienienie, które utrwala się z czasem.

Opis zabiegu:

Hemoglobina zawarta w naczyniach pochłania energię fali laserowej, powodując ścięcie krwi (koagulację) i zniszczenie naczynka. Po pewnym czasie naczynie jest samoistnie usuwanie z organizmu. Efekt zabiegu zależy od grubości, głębokości położenia, koloru i lokalizacji naczynka, jak również od koloru skóry. Terapia wymaga wykonania serii zabiegów. Z reguły potrzeba 5-6 zabiegów powtarzanych co 6-8 tygodni

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Energia wiązki laserowej powoduje, że cząstki chromoforu docelowego jakim są cząsteczki tuszu, eksplodują, rozpadając się na jeszcze mniejsze drobiny, usuwanie następnie przez makrofagi skóry.
Za pomocą lasera Nd Yag, wykonuję usuwanie tatuaży dekoracyjnych wykonywanych zarówno przez profesjonalistów, jak i przez amatorów, tatuaży kosmetycznych, pourazowych.

Laserowy peeling węglowy

Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry pokrytej emulsja węglowa. W trakcie zabiegu węgiel absorbuje energię światła laserowego, powodując ”mikroeksplozje”. Zachodzące mikroeksplozje powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu stymulacja kolagenu.
Laserowy peeling węglowy stosuje się w celu:

  • stymulacji i regeneracji skóry
  • usunięcie zaskórników i zwężenia porów skóry,
  • zmniejszenia łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku,
  • usuwania przebarwień

Usuwanie grzybicy paznokci

Grzybica paznokci (drożdżyca) jest często spotykaną chorobą. Z problemem tym spotyka się 15% u osób w wieku 40-60 lat.

Wyniki najnowszych badań pokazują, ze laseroterapia grzybicy paznokci że najbardziej skuteczną metodą leczenia istniejącą obecnie na rynku. Zabieg jest prosty, szybki i sukcesywnie usuwa infekcję grzybiczą bez żadnych efektów ubocznych czy też komplikacji

Zabieg laserowego leczenia grzybicy paznokci polega na naświetleniu płytki paznokcia oraz tkanek okalających światłem lasera impulsowego

Światło lasera oddziałuje termicznie i fotochemiczne na komórki grzyba; doprowadzając do ich zniszczenia.

Terapia jest zazwyczaj dzielona na etapy, powtarzane co ok. 6 tygodni. Jeżeli odrastająca płytka paznokcia nie nosi śladów bytowania grzybów, kolejny zabieg nie jest konieczny. Rezultaty leczenia paznokci u stóp są widoczne zazwyczaj po 3 miesiącach ze względu na powolny wzrost płytki.

Usuwanie przebarwień

Przebarwienia to plamy na skórze powstające z powodu gromadzenia się melaniny w jednym miejscu. Tworzą się pod wpływem słońca, zaburzeń hormonalnych niektórych leków, kosmetyków z zawartością alkoholu.

Zabieg polega na naświetleniu laserem poszczególnych plam. Światło jest pochłaniane przez nagromadzoną miejscami melaninę, która odbiera energię i rozbija się na mniejsze kawałki. Taki rozdrobniony barwnik jest samodzielnie usuwany przez organizm.

Zabiegi odmładzające i ujędrniające

Z wiekiem fibroblasty produkują coraz mniej kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry. Coraz wolniej odnawiają się również komórki naskórka. Skóra staje się mało sprężysta i powstają zmarszczki.

Naświetlania laserem stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, a podgrzewając już istniejące włókna, poprawia ich strukturę.